Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki IV Wiosennego konkursu z języka angielskiego "TEST YOUR ENGLISH"

Utworzono dnia 30.03.2017
Czcionka:

KONKURS LISTA KLASY V-VI

L.p

Nazwisko i Imię

Klasa

Szkoła

Punkty

1

Żywicki Dawid

VI

SP1

30 I miejsce

2

Plata Maksymilian

VI

SP1

25

3

Mielewczyk Jacek

VI

SP1

16

4

Gorący Julia

V

SP3

25

5

Narloch Zofia

VI

SP4

20

6

Kurianowicz Zuzanna

VI

SP4

23

7

Pabisz Nikola

VI

SP4

18

8

Czech Zuzanna

V

SP4

13

9

Główczewska Arleta

V

SP4

16

10

Żynda Paulina

V

SP4

18

11

Czapiewski Piotr

V

SP4

15

12

Liedtke Jakub

V

SP4

14

13

Mańska Nikola

V

SP4

11

14

Czyżewska Natalia

V

SP4

15

15

Maluga Julia

V

SP4

19

16

Okrój Maksymilian

V

SP4

20

17

Nastały Michalina

VI

SP4

25

18

Walczak Kalina

V

SP6

25

19

Górniewicz Laura

V

SP6

25

20

Konsorska Dagmara

V

SP6

15

21

Niemczyk Oliwia

V

SP6

17

22

Mikulska Aleksandra

V

SP6

28 III miejsce

23

Jaroniec Fabian

V

SP6

8

24

Sondej Julia

V

SP6

24

25

Kowalczyk Jakub

V

SP6

13

26

Polak Nikola

V

SP6

22

27

Wróbel Aleksander

V

SP6

18

28

Szymkowiak Weronika

V

SP6

21

29

Wroński Karol

V

SP6

19

30

Brzezińska Iga

V

SP6

17

31

Miętka Wiktoria

VI

SP6

29 II miejsce

32

Kroplewska Anna

VI

SP6

16

33

Ceplin Paweł

VI

SP1

8

 

KONKURS LISTA GIMNAZJUM

L.p

Nazwisko i imię

Klasa

Szkoła

Punkty

1

Zrodowska Julia

II

ZSP2

20

2

Troka Piotr

II

ZSP2

19

3

Skwierawska Oliwia

II

ZSP2

22

4

Słomińska Weronika

III

ZSP2

24

5

Zelewska Agata

III

ZSP2

19

6

Narkiewicz Dagmara

III

ZSP2

22

7

Klajnszmit Klaudiusz

III

ZSP2

25

8

Kreft Patrycja

III

ZSP2

19

9

Brandt Marek

III

ZSP2

21

10

Podolski Maciej

II

ZSP2

26

11

Osowski Jakub

III

ZSP3

22

12

Jereczek Dawid

III

ZSP3

16

13

Dolińska Amelia

II

ZSP1

23

14

Bojanowska Oliwia

I

Stężyca

18

15

Sowa Bartłomiej

I

Prymus

21

16

Rolbiecka Wiktoria

I

Prymus

20

17

Rolbiecki Maksymilian

III

Prymus

23

18

Grochal Stanisław

I

Prymus

22

19

Farrow Josephine

I

Prymus

31 dogrywka

20

Kowalski Jakub

II

Prymus

30

21

Gusarska Wiktoria

III

Prymus

31 dogrywka

22

Kropidłowska Julia

III

Prymus

32 I miejsce

23

Farrow Victoria

III

Prymus

29

24

Fornal Dobrosława

III

Prymus

30

25

Środecki Adam

II

ZSP2

20

 

IV Wiosenny konkurs z języka angielskiego "TEST YOUR ENGLISH"

Utworzono dnia 20.04.2017, 11:44

Godziny otwarcia:

Wypożyczalnia dla dorosłych, Czytelnia popularno-naukowa

poniedziałek
wtorek
ś
roda
czwartek
piątek
10:00-18:00
10:00-18:00
  8:00-15:00
10:00-18:00
10:00-18:00


Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży

poniedziałek
wtorek
ś
roda
czwartek
piątek
10:00-17:00
10:00-17:00
  8:00-15:00
10:00-17:00
10:00-17:00

 

Pracownia internetowa Ikonk@

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

9:00-17:00

9:00-17:00

 

 

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny